علل مختلف ترکیدگی لوله

ترکیدگی لوله به علل مختلف  از رایج ترین مسائل  ساختمان های مسکونی نوساز  و قدیمی  می باشد .

ترکیدگی لوله آب و یا نشت کردن لوله آب معمولا ا به جنس لوله بستگی دارد در ساختمان های قدیمی این مشکل به دلیل پوسیدگی و از بین رفتن لوله رخ می دهد اما در بعضی از ساختمان ها دلایلی چون سرما و دیگر غوامل محیطی نیز مزید بر علت هستند

علل مختلف ترکیدگی لوله
تکنوتاسیسات

دانش فنی نامناسب ، مهم ترین عامل ترکیدگی در ساختمان های نو ساز

متاسفانه در بین افرادی که در زمینه ی تاسیسات ساختمانی مشغول به کار هستند افرای پیدا میشوند که از دانش و تخصص کافی در امور تاسیساتی  نظیر (آشنایی با محاسن و مزایای یک جنس از لوله ) برخوردار نیستند و همین مهم ترین علت برای پدیده های عجیبی نظیر ترکیدگی لوله و نم و رطوبت در ساختمان های گاها نوساز می باشد. پس شما میبایست این کار ها را به متخصصان مجرب آن بسپارید .

متخصصان شرکت تکنوتاسیسات با دارا بودن زبده ترین پرسنل و ابزار آلات روز دنیا آماده ی ارائه تمامی خدمات ساختمانی نظیر اجرای لوله کشی و نصب موتور خانه و پکیج و . . .

همچنین تمامی امور مربوط به تعمیرات از جمله تشخیص ترکیدگی لوله ، تشخیص نم و رطوبت ساختمان ، و . . .می باشد.

تکنوتاسیسات

ترکیدگی لوله با مصرف افراطی حلال های لوله باز کنی

محلول های لوله بازکن نمی توانند راه حلی دائمی برای رفع ایراد گرفتگی لوله ها باشند . سوای بر آن شما می بایست قبل از استفاده از محلو لوله باز من از جنس لوله اطلاع داشته باشید. چرا که ترکیب های مختلف آن با جنس بدنه ی برخی لوله ها نا سازگاری دارند. افزون بر آن حتی با وجود سازگاری محلول لوله باز کن با جنس بدنه ی لوله استفاده مداوم آن باعث فرسایشات و تضعیف جدی لوله می شود .

تکنوتاسیسات

گرما و سرما ، انقباض و انبساط عامل ترکیدگی لوله

به طور کلی تمامی ساختمان ها نیازمند سالانه دو بار چک و بر رسی تاسیسات ساختمانی خود من جمله لوله و … دارند خصوصا در مناطقی که تغییر فاز آب و هوایی با سرعت بالاتری رخ می دهد.

چرا که با آمدن و رفتن فصل گرما و سرما در سال لوله ها ی ساختمان دچار انقباظ و انبساط شده و به مرور این ایرادات خود را نشان خواهند داد پس چه بهتر قبل از آن که کار از کار بگذرد یک متخصص زبده را بالای سر مار خود بیاورید.

تکنوتاسیسات

دیگر عوامل

  • اشتباه لوله کش در آب بندب محل اتصالات
  • تقص اجزای داخلی شیرآلات
  • افزایش ناگهانی فشار آب
  • زنگ زدنو فرسایش لوله های آهنی
  • و . . .
تکنوتاسیسات

تشخیص ترکیدگی لوله - تکنوتاسیسات

 تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های روز دنیا توسطی کادری مجرب با مجهز تربن هزینه و میزان تخریب را از  متخصصین تکنوتاسیسات بخواهید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه امریست که امروزه جایگزین تمامی مراحل و روش های سنتی آن شده است.

در روش های سنتی برای تشخیص محل ترکیدگی لوله ابتدا باید تمامی نواحی مشکوک به وجود نم و رطوبت و یا ترکیدگی لوله با ابزار آلات تخریب ، تخریب می شد تا محل نشتی نمایان شود .

این کار نه تنها مستلزم وارد کردن هزینه ها و خسارت های هنگفتی به ساختمان و جیب صاحب ملک می شد

بلکه زمان زیادی را هم متخصصان باید صرف آن می کردند

اما تشخیص ترکیدگی لوله امروزه با دستگاه های مخصوص به خود انجام می گیرد

تشخیصی دقیق و در کمترین زمان ممکن با حداقل میزان خسارت.

تکنوتاسیسات

شرکت تکنو تاسیسات در سراسر کشور نظیر تهران،قم،کرج ومازندران با دارا بودن مجرب ترین کارکنان و به روز ترین دستگاه ها آماده ارائه بهترین خدمات مربوط به امور تاسیساتی ساختمان  به شما مشتریان عزیز می باشد.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا صفحه ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

تکنوتاسیسات