تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه امریست که امروزه جایگزین تمامی مراحل و روش های سنتی آن شده است.

در روش های سنتی برای تشخیص محل ترکیدگی لوله ابتدا باید تمامی نواحی مشکوک به وجود نم و رطوبت و یا ترکیدگی لوله با ابزار آلات تخریب ، تخریب می شد تا محل نشتی نمایان شود .

این کار نه تنها مستلزم وارد کردن هزینه ها و خسارت های هنگفتی به ساختمان و جیب صاحب ملک می شد

بلکه زمان زیادی را هم متخصصان باید صرف آن می کردند

اما تشخیص ترکیدگی لوله امروزه با دستگاه های مخصوص به خود انجام می گیرد

تشخیصی دقیق و در کمترین زمان ممکن با حداقل میزان خسارت.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص

چرا باید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص انجام شود؟

جواب واضح است . با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، دستگاه های گوناگونی به کمک زندگی افراد آمدند تا سطح آسایش عمومی را بالا تر ببرند.

دستگاه های روز دنیا آمدند و در تمامی صنایع و مشاغل جایگزین روش های سنتی شدند.

در امر تشخیص ترکیدگی لوله و سایر خدمات تاسیساتی نیز گروه تکنو تاسیسات علاوه بر بهره گیری از مجرب ترین کادر ها از به روز ترین دستگاه ها وتکنولوژی و ابزار ها نیز بهره مند است.

مزیت های امر تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چیست؟

دقت در تشخیص محل ترکیدگی لوله

از مزیت های تکنولوژی برتر این دستگاه ها این است به راحتی و با دقت فراوان میتوان با کمترین میزان خطا محل وجود نم و یا ترکیدگی لوله را تشخیص داد.

سرعت در تشخیص محل وجود نم و رطوبت

بعد از دقت بالا در امر تشخیص ترکیدگی لوله نوبت به سرعت عمل دستگاه می رسد .فقط کافیست تا دستگاه بر روی محل های مشکوک به وجود نم و رطوبت و یا مشکوک به ترکیدگی لوله قرار داده شود تا به زیبایی تمام  محل هر گونه مورد مشکوک مشخص شود.

کاهش هزینه و خسارت کنده کاری

از آنجایی که در روش های سنتی ، برای تشخیص محل ترکیدگی لوله نیاز بود تا شعاع مشخصی از آن محل به طور کامل مورد حفاری قرار بگیرد لذا علاوه بر زمان زیاد میزان خرابی ها نیز به مقدار قابل توجهی بالا می رفت. اما امروزه و با استفاده از این دستگاه ها دیگر برای تشخیص محل ترکیدگی لوله نیازی به تخریب بنا نیست در نتیجه در هزینه و زمان صرفه جویی به عمل می آید.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار می کند؟

شیوه کار این دستگاه ها تشخیص ترکیدگی لوله  به کمک امواج صوتی است به این شکل  که با امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله دارد.

حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود. این دستگاه ها امواجی را به سمت محل ترکیدگی لوله ارسال میکند و امواج بازگشتی از آن را با استفاده از الگوریتم های خاص رایانه ای تحلیل می کند .

هنگامی که لوله ای دچار ترکیدگی شود، آب با شدت از لوله خارج می شود.

مقدار و اندازه ی این خروج آب از درون لوله ها برای دستگاه با توجه به تکنولوژی آن زیاد مهم نیست. تفاوتی ندارد که این میزان چه قدر باشد. خواه یک سوراخ بسیار بسیار ریز باشد و یا یک ترکیدگی بزرگ. 

تکنوتاسیسات ، بهترین انتخاب

شرکت تکنو تاسیسات در سراسر کشور نظیر تهران،قم،کرج ومازندران با دارا بودن مجرب ترین کارکنان و به روز ترین دستگاه ها آماده ارائه بهترین خدمات مربوط به امور تاسیساتی ساختمان  به شما مشتریان عزیز می باشد.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا صفحه ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

مدیریت: 09121250883

مدیریت: 09901250883

دفتر شمال تهران: 22638614-021

دفتر مرکز تهران: 88196126-021

دفتر مرکز تهران: 26604063-021   

دفتر مرکز تهران: 26604072-021

دفتر شرق تهران: 66120667-021

دفتر شرق تهران: 66120688-021

دفتر غرب تهران: 44276491-021